Розкішна сатинова постільна білизна з літньою ковдрою яка підійде для людей із вишуканим смаком.
Ця постільна білизна має важливі переваги:
Люксова якість сатину, однотонні, яскраві, насичені кольори сподобаються всім без перебільшення.
Ніжна вишивка додасть вишуканості, стилю і шарму.
Тканина після прання не втрачає колір, мягкість і ніжність та форму.
Тканина сатин гіпоалергена, легко переться
Літня ковдра надасть вишуканості та комфорту в теплу пору року, дуже приємна та легка на дотик
Подарункова сумка, яка йде в комплекті.
Стане відмінним подарунком на свята.
Комплектація:
підковдра 240*250см - 1 шт
літня ковдра 200*230 - 1 шт
наволочки 50*70см - 2 шт
Подарункова сумка - 1шт.
Рекомендації щодо догляду:
Прати при температурі до 30°C.
| Основные | |
|---|---|
| Тип комплекта | Евро |
| Тип ткани | Сатин |
| Цвет | Серый |
| Тематика декора, рисунка | Абстракция |
| Простыня | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особенность наволочек | Одного размера |
| Подарочная упаковка | Да |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Длина наволочки | 70 см |
| Ширина второй наволочки | 50 см |
| Длина второй наволочки | 70 см |
- Цена: 2 000 ₴






